Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:52

​Arsenali hynë në garë për Dani Ceballos

Prishtinë | 11/07/2019 23:48

Arsenali po kërcënon planet e Tottenhamit për mesfushorin e Realit, Dani Ceballos.

Mediat angleze thonë se rivalët e Tottenhamit janë gati të paguajnë më shumë për të transferuar në ekip spanjollin.

Tottenhami ka një kohë të gjatë që është në bisedime me mesfushorin e Realit, transmeton KosovaPress.

Arsenali është i interesuar për ta transferuar spanjollin i cili ka thënë se dëshiron të luaj 40 lojë në sezonin e ardhshëm.

Ceballos dëshiron që të transferohet si huazim duke besuar që mund ta tregojë vetën te Arsenali ose Tottenhami dhe në të ardhmen mund të rikthehet në “Santiago Bernabeu” dhe të luaj në ekipin e parë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress