Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:42

​​Arsenali dhe Frankfurti i nisin furishëm ndeshjet

Prishtinë | 14/03/2019 21:20

Arsenali ka shënuar dy gola në minutat e parë të takimit të sotëm ndaj Rennes.

Ndeshja është duke u zhvilluar për kualifikim në çerekfinale të Ligës së Evropës dhe në takimin e parë Arsenali është mposhtur keq nga Rennes me rezultat 3-1. Tani rezultati është i barabitë 3-3.

Interi është duke u befasuar si vendas nga klubi gjerman Eintracht Frankfurt, pasi është duke u mposhtur me rezultat 0-1, kurse takimi i parë ka përfunduar pa gola.

Gol të shpejt ka shënuar edhe Slavia Prague ndaj Sevillas, të cilën është duke e mposhtur me rezultat të përgjithshëm 3-2, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress