Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:42

​​Arsenali bënë rikthim, tronditet Interi

Prishtinë | 14/03/2019 23:04

Arsenali ka arritur që të bëjë rikthim dhe është kualifikuar sonte në çerekfinale të Ligë së Evropës.

Arsenali është mposhtur keq nga Rennes në ndeshjen e parë me rezultat 3-1, kurse sonte ka arritur ta rikthejë rezultatin duke fituar me rezultat 3-0, apo rezultat të përgjithshëm 4-3, transmeton KosovaPress.

Interi është tronditur, pasi është mposhtur nga Eintracht Frankfurt, me rezultat minimal 0-1, kjo i ka mjaftuar Interit të përshëndetet nga garat, pasi takimi i parë ka përfunduar pa gola.

Edhe Villarreali është kualifikuar më tej, pasi e ka mposhtur Zenit St. Petersburgun me rezultat të përgjithshëm 5-2./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress