Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 06:06

​Arsenal në kërkim të një mbrojtësi

Prishtinë | 21/10/2019 18:58

Arsenali është duke kërkuar një mbrojtës për verën e ardhshme.

“Topçinjtë”, kanë transferuar gjatë afatit veror David Luiz, Kieran Tierney dhe William Saliba.

Por, sipas mediave angleze trajneri Unai Emery, po kërkon lojtarë të tjerë në klub për verën e ardhshme.

Arsenali këtë sezon ka pranuar 11 gola në tetë ndeshje të zhvilluara, transmeton KosovaPress.

Klubi anglez sot do të ndeshet me Sheffield United në kuadër së javës së nëntë në Premier Ligë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress