Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:32

​Arrestime për shkak të keqpërdorimeve në stadiumin e Romës

Prishtinë | 13/06/2018 19:27

Gjashtë persona janë arrestuar në Itali dhe tre të tjerë janë në arrest shtëpiak, me akuza për ryshfet, financim të paligjshëm politik dhe lidhje me krimin, njoftuan sot prokurorët romakë.

Ata u arrestuan nën hetimin për ndërtimin e stadiumit të futbollit të klubit të Romës./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress