Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 02:14

​Agjenti i Alderweireld takohet me drejtuesit e Romës

Prishtinë | 12/07/2019 19:24

Agjenti i Tottenhamit, Toby Alderweireld është takuar me drejtuesit e Romës.

Mediet italiane thonë se ky takim është mbajtur të enjten në Romë, transmeton KosovaPress.

Alderweireld mund të largohet nga Tottenham për 28 milionë euro.

Belgu ka luajtur për Tottenahmin që prej vitit 2015 dhe në sezonin e kaluar ka luajtur 30 lojë.

Ka shumë mundësi që trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino do ta humbas mbrojtësin këtë verë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress