Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:27

​Agjenti: Hysaj nuk lëviz nga Napoli

Napoli | 13/06/2018 11:33

Agjenti i mbrojtësit anësor të Napolit Elseid Hysaj insiston se do të qëndrojë te Napoli, edhe nëse Maurizio Sarri do t’i bashkohet Chelsea-t.

Ish-trajneri i Partenopei është akoma në kontratë me klubin italian megjithëse është zëvendësuar me Carlo Ancelotti-n, dhe negociatat duken akoma larg fundit.

“Elseid Hysaj do të qëndrojë te Napoli,” shprehet Mario Giuffredi për Radio Kiss Kiss Napoli.

“Ideja e Chelsea, nëse mbërrin Sarri, nuk duhet të merret shumë në konsideratë.”

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress