Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.08.2019 04:30

​A do të luajë me juniorë, Batatina godet Legjendat

Prishtinë | 15/05/2019 13:34

Java e parafundit e elitës së futbollit tonë nis sot me katër sfida shumë të rëndësishme për titull e mbijetesë.

Lideri i klasifikimit, Feronikeli, luajti në udhëtim te Llapi që tashmë ka humbur gjasat për titullin kampion.

Tifozët e Llapit, Legjendat, kanë kërkuar që ekipi të dalë në fushë me ekipin junior.


Tahir Batatina ka demantuar këto zëra, duke i cilësuar si spekulime.

“Nuk është e vërtetë, janë spekulime. Do të luaj me formacionin më të mirë”, u shpreh Batatina për Olle.

Ndeshja mes Llapit dhe Feronikelit fillon nga ora 16:00.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress