Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 22.10.2019 07:33

​Zhduket një vajzë në Istog

Prishtinë | 15/09/2019 13:46

Një vajzë nga fshati Veriç i Istogut, është raportuar si e zhdukur.

Rastin e ka raportuar nëna e saj, sipas së cilës vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë  relevante të policisë./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress