Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 22.02.2018 05:34

​Zhduket një person në Vushtrri

Vushtrri | 07/12/2017 10:30

Një ankues ka informuar se me datën 4 dhjetor, djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Haxhi Zeka’ në Vushtrri, njofton Policia.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress