Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.06.2019 01:56

​Zhduket një person në Pejë

Prishtinë | 25/05/2019 15:49

​Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se daja i tij është larguar nga shtëpia e tij në Pejsë dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje, por thotë se është në kërkim të personit./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress