Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:42

​Zhduket një femër në Prishtinë

Prishtinë | 11/09/2019 10:24

Një person në Lagjen ‘Dardania’ ka raportuar në polici se motra e tij, ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë , ka njoftuar Policia e Kosovës./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress