Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 13.11.2018 10:13

​Vodhi cigare në një kioskë në Deçan, arrestohet

Deçan | 07/12/2017 10:26

Pas hetimeve të zhvilluara gjatë ditës së djeshme Policia ka njoftuar se është identifikuar dhe është arrestuar një person, pasi që i njëjti në nëntor të këtij viti, ka depërtuar me forcë në kioskën e viktimës dhe ka vjedhur cigare të llojeve të ndryshme.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Deçan./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress