Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.10.2019 03:02

​Vjedhin pushkë gjuetie

Prishtinë | 14/04/2019 13:58

Persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në një shtëpi në fshatin Kishnapole të Gjilanit, me ç’rast i kanë vjedhur dy pushkë gjuetie kal.12 mm., mjete pune, si dhe stoli ari.

Rastin e ka raportuar në policë, një person duke shpjeguar se të personat e pa njohur janë hyrë në shtëpinë e vëllait  të tij të cilën e mbikëqyrte.

Më vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress