Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:11

​Vjedhin dinarë në një lokal në veri të Mitrovicës

Prishtinë | 15/09/2019 14:38

Persona të panjohur përmes një dritareje kanë depërtuar në një kafiterinë në veri të Mitrovicës, ku kanë vjedhur 1000 dinarë serb dhe pesë euro të metalta.

Rastin e ka raportuar punëtorja e lokalit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat janë duke e hetuar rastin.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress