Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 26.05.2018 02:01

​Vjedhin derivate nga autobusi, një i arrestuar

Prishtinë | 12/08/2017 13:12

Një person është prangosur pasi që së bashku me një person tjetër kanë vjedhur një sasi të derivateve nga një autobus në Prishtinë.

Policia e Kosovës në raportin e sotëm njofton se rasti ka ndodhur natën e kaluar në rrugën “Mbretëresha Teuta”.

Personi i dytë që ka marrë pjesë në këtë vjedhje për momentin ndodhet në arrati.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress