Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 14.12.2018 07:49

​Vetëplagoset me armën e babait

Skënderaj | 13/03/2018 10:59

Policia raporton se në fshatin Qirez të Skenderajt një person është vetëplagosur derisa ishte duke lozur me armën e babait të tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.  Në vend të ngjarjes është konfiskuar pistoleta me katër  fishekë dhe një gëzhojë. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress