Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 11.12.2019 04:56

​Vdes pronari i dyqaneve të veshmbathjes “Charlie”

Prishtinë | 23/07/2019 16:24

​F.G., 42 vjeç, u gjet pa shenja jete sot në banesën e tij në Prishtinë.

Bëhet fjalë për një biznesmen të fushës së tekstilit i njohur në kryeqytet dhe Kosovë. F.G. ishte pronar i dyqaneve të veshmbathjes “Charlie”.

Sipas deklaratave që thanë personat që e njohën F.G., vdekja e tij ka ardhur për shkak të një sulmi kardiak.

Rastin e ka konfirmuar Policia.

“Me datë 23.07.2019  rreth orës 10:50h, Prishtine (L.Dardania) në banesën e tij nga familjarët është gjetur i vdekur personi F.G.,1977, vdekjen e viktimës e ka konstatuar njësia e Urgjencës Prishtinë në vendin e ngjarjes kanë dal njësite e nevojshme policore. Lidhur me veprimet është njoftuar Prokurori kujdestar dhe Njësia e Hetimeve Rajonale”.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress