Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 12:12

​Vdekje e dyshimtë në Gjakovë

Gjakovë | 14/11/2017 11:41

Një person në Gjakovë është gjetur pas shenja jete. Rastin në Polici e ka raportuar një person tjetër ndërsa Policia dhe ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për  obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress