Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 10:14

​Vdekje aksidentale në Malishevë

Malishevë | 17/07/2017 10:34

Një banor nga fshati Kravasari, i Malishevës kam gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij.

Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10 të paradites dhe tashmë i ndjeri ishte duke punuar dhe për shkaqe të  panjohura dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij.

 Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë ku dhe ka ndërruar jetë. Lidhur e rastin është njoftuar prokurori./KosovaPress/

 

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress