Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 08:00

​Vazhdojnë grabitje e armatosura

Prishtinë | 12/01/2019 22:31

Një grabitje e radhës ka ndodhur sonte në një lokal të lojërave të fatit në qytetin e Podujevës.

Rastin e kanë konfirmuar zyrtarë policor në Podujeve, duke mos dhënë detaje në lidhje m e grabitjen. 

Në Kosova janë shtuar rastet e grabitjeve të armatosura dhe rasti më i rëndi ka qenë ai në Istog muajin e kaluar, ku ka mbetur i vdekur një polic si dhe grabitësi i armatosur./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress