Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:03

​U gjenden armë në veturë, arrestohen tre të dyshuar

Pejë | 03/01/2018 09:33

Policia ka arrestuar tre të dyshuar në fshatin Rakosh të Pejës pasi që gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe sekuestruar: dy pushkë gjuetie një pistoletë dhe 17 copë fishekë.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./KosovaPress/

  

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress