Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 08:38

​Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë

Prishtinë | 12/09/2019 10:07

Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër.

Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe kishte sulmuar fizikisht zyrtaren policore.

Si pasojë e sulmit zyrtarja policore ka pranuar tretman mjekësor, e dyshuara që kishte sulmuar policen me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse dy të dyshuarat tjera janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen pasditen e djeshme./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress