Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:33

​Treni godet veturën (Foto)

Prishtinë | 17/02/2017 17:06

Në rrugën “Naser Sekiraqa” në fshatin Bellaqevc të Fushë Kosovës, një veturë është përplasur me trenin që udhëton nga Prishtina për në Pejë.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash, ndërsa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe raportohet se nuk ka të lënduar, njofton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress