Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 13.11.2018 10:15

​Tre të arrestuar për prostitucion në Vushtrri

Vushtrri | 07/12/2017 10:33

Policia në Vushtrri ka arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë të përshpejtuar, ku më pas të njëjtit janë liruar.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm, njofton Policia./KosovaPress/

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress