Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 17.12.2018 07:23

​Tre shtetas të Shqipërisë kapen duke kaluar ilegalisht kufirin

Prishtinë | 14/11/2017 11:11

Policia njofton se ka dje arrestuar një shtetas të Shqipërisë, në pikën kufitare në Vermicë, pasi që i njëjti është kapur duke kaluar kufirin Shqipëri-Kosovë.

Po të njëjtën ditë dhe të njëjtin vend, Policia ka ndaluar dy të  mitur shtetas të Shqipërisë, pasi që të njëjtit janë kapur duke kaluar kufirin Shqipëri-Kosovë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë depërtuar për në Shqipëri. /KosovaPress/

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress