Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:41

​Theret me thikë një person në Prishtinë

Prishtinë | 16/04/2018 11:01

Policia e Kosovës raporton se një i dyshuar pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Ngjarja ka ndodhur në Zonën Industriale ku viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

 I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress