Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 16.07.2019 07:23

​Tenton ta ndalojë një rrahje, plagoset me armë

Prishtinë | 23/04/2019 10:07

Policia raporton se një person është plagosur me armë në këmbë derisa kishte ndërhyrë që të pengojë një rrahje në Prishtinë.

Sipas Policisë viktima është dërguar në QKUK dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë. Nuk raportohet për të arrestuar./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress