Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 08:59

​Të shtëna në një lokal në Kaliforni, dhjetëra të plagosur

| 08/11/2018 10:39

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një lokal në Kaliforni, si pasojë e të cilave janë plagosur dhjetëra njerëz.

Deri tani, nuk ka informacione për viktima.

Sipas mediave amerikane, ka pasur rreth 30 të shtëna. Sipas policisë, i dyshuari është nga Lindja e Mesme, rreth moshës 20-vjeçare, me mjekër dhe i veshur i gjithi me të zeza.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress