Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.10.2019 11:58

​Të dashurën e sulmon fizikisht

Prishtinë | 10/10/2019 14:17

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti e ka marr me forcë të dashurën e tij e ka future në një taksi dhe e ka sulmuar fikizisht.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Johan V. Han”, ku sipas Policisëi dyshuari ka qenë nën ndikim të alkoolit dhe i është dhënë ndihmë mjekësore. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress