Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 19.08.2019 05:15

​Sulmohet fizikisht në një ceremoni mortore në Gjakovë

Prishtinë | 09/02/2019 17:12

Një person ka raportuar në polici për sulm fizik ndaj tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘’Minatori’’, në Gjakovë.

Personi i cili është sulmuar ka njoftuar se është goditur në krah në një ceremoni mortore nga një person tjetër.

Policia e Kosovës bënë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar me procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress