Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:25

​Statistikat e përgjithshme për 24 orët e kaluara

Prishtinë | 11/07/2018 11:19

Gjatë ditës së marte Policia e Kosovës ka shqiptuar gjithsej një mijë e 240 tiketa të trafikut.

Në 24 orët e kaluara, kanë ndodhur 29 aksidente, prej tyre asnjë nuk përfundoi me të lënduar. 12 aksidente lanë të lënduar, kurse 17 sosh përfunduan pa të lënduar.

Janë arrestuar 18 persona, 11 janë dërguar në mbajtje, si dhe katër të tjerë në vuajte të dënimit. /KosovaPress/

Loading...
 
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress