Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 16.06.2019 07:46

​Shpërthen bombola e gazit, lëndohet një femër

Ferizaj | 13/06/2019 12:08

Një incident ka ndodhur dje në Ferizaj ku në një lokal ka shpërthyer një bocë e gazit.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ramadan Rexhepi”,  ku një femër ka marr lëndime trupore dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga Policia./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress