Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:22

​Shkel këmbësorin në Carralevë

Shtime | 17/07/2017 10:58

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën shtetas i Shqipërisë.

Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor./KosovaPress/

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress