Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 13.11.2018 10:15

​​ Shisnin polisa të sigurimit në mënyrë të kundërligjshme, 3 të arrestuar

Prishtinë | 07/12/2017 10:20

Janë arrestuar tre të dyshuar, pasi që të njëjtit dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë shtetit të Kosovës, në mënyrë të kundërligjshme, njofton Policia.

Si prova materiale janë sekuestruar një llaptop, një shtëpizë kompjuteri dhe dokumente të ndryshme.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘ Gaibaldi’ të kryeqytetit,  pasditen e djeshme.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress