Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.10.2018 12:09

​S’i respekton urdhrat e policëve, arrestohet

Mitrovicë | 03/01/2018 09:17

Policia ka arrestuar një të dyshuar në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë pasi që i njëjti gjatë pranimit të një tikete-kundërvajtje nuk i ka respektuar urdhrat e zyrtarëve policor.

 I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt./KosovaPress/

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress