Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.06.2019 01:56

​Rrahje në Trepçë, punëtori sulmon mbikëqyrësin

Mitrovicë | 21/05/2019 11:09

Policia njofton se në Trepçë ka arrestuar një person pasi që dyshohet se gjatë orarit të punës e ka sulmuar mbikëqyrësin e tij.

Ngjarja ka ndodhur dje në mëngjes, ndërsa me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress