Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:01

​Rrahje mes katër personave në Suharekë

Suharekë | 08/11/2018 10:34

Policia raporton se dje në Suharekë ka ndodhur një rrahje në mes të katër të dyshuarve me ç’rast njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Gjatë kontrollit të tyre është gjetur dhe konfiskuar një thikë dhe një shufër metalike. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress