Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:54

​Rrah gruan dhe prindërit, arrestohet gjakovari

Gjakovë | 06/12/2018 10:58

Policia në Gjakovë ka arrestuar një person pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve dhe bashkëshortes së tij.

Viktimat kanë marrë tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim  të prokurorit është ndaluar në qendrën e mbajtjes./KosovaPress/

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress