Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:14

​Rrah bashkëshorten, arrestohet

Prishtinë | 11/09/2019 10:16

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress