Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:36

​Revoltohen me mjekët dhe sulmojnë policët

Prishtinë | 12/01/2018 10:23

Tre persona janë arrestuar në Istog, pasi që të njëjtit pas konstatimit nga mjeku kujdestar se axha i tyre nuk kishte shenja jete, të dyshuarit ishin revoltuar ndaj personelit mjekësor dhe gjatë ndërhyrjes policore të njëjtit kanë penguar dhe sulmuar fizikisht zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress