Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:38

​Raportohet për një person të zhdukur

Prishtinë | 16/04/2018 11:06

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur për një person të zhdukur në Prishtinë.

Sipas Policisë, ankuesi ka raportuar se djali i tij është larguar nga shtëpia më 10 prill dhe nuk është kthyer më.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Xhafer Deva” ndërsa njësia përkatëse policore është duke e hetuar rastin./KosovaPess/

Temat:
Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress