Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 22.10.2019 07:35

​Policia nesër vendos një mozaik të madh prej qeramike

Prishtinë | 15/09/2019 12:23

Nesër në ambientet e drejtorisë së përgjithshme të Policisë së Kosovës, bëhet vendosja e mozaikut prej qeramike me dimensione 6 metra katror.

Sipas njoftimit, ky mozaik, është realizuar për nder të 20 vjetorit të themelimit të Policisë së Kosovës, nga koordinatorja e projektit “Siguria përmes kulturës”, dhe njëherit organizatorja e ekspozitës policore “20 vjet me Policinë e Kosovës”, Mihane Hoxha.

Mozaiku do të vendosët në orën 14:00.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress