Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:55

​Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë

Prishtinë | 11/07/2018 10:21

Policia raporton se dje në mbrëmje në rrugën “Rrustem Hyseni” në Prishtinë është raportuar se një person në rrethana ende të panjohura, është qëlluar dhe është plagosur me armë zjarri nga i dyshuari, i cili ishte larguar nga vendi i ngjarjes dhe gjendet në arrati

 Viktima për shkak të plagëve është duke marrë tretman mjekësor në QKUK dhe rasti është duke u hetuar./KosovaPress/

Temat:
Loading...
 
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress