Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:23

​Plagoset një person në Komoran

Prishtinë | 13/08/2019 13:33

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që është plagosur me armë zjarri nga një i dyshuar në Komoran, njofton Policia.

Viktima është ndalur në QKUK për tretman mjekësor.

 Njësia policore ka arrestuar katër të dyshuar dhe ka konfiskuar një pistoletë me tetë fishekë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress