Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.11.2018 02:23

​Plagoset një person, i dyshuari në arrati

Prishtinë | 07/12/2017 10:31

Një plagosje ka ndodhur dje në Prishtinë në rrugën “Idriz Gjilani” ku sipas Policisë një i dyshuar ka gjuajtur me armë zjarri dhe viktima është plagosur në këmbë.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKU.

Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress