Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 07:01

​Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Volljakë të Klinës

Klinë | 19/03/2017 16:43

Një shtëpia është kapluar nga zjarri në fshatin Vollajkë të Klinës, ka raportuar viktima mashkull në polici.

Sipas viktimës, është djegur një kat dhe qatia e shtëpisë është djegur në tërësi.

“Vlera e dëmit të shkaktuar arrin rreth 15.000 euro. Gjatë përpjekjes  për fikjen  e zjarrit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia./KosovaPress/

 

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress