Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:38

​Përfshihet nga zjarri BMW-ja, vlera e dëmit 15,000 euro

Ferizaj | 23/07/2019 11:52

Ankuesja femër ka raportuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri vetura e tipit BMW me targa vendore, pronë e saj.

Sipas ankueses vlera e dëmit është rreth 15,000 euro.

Ngjarja në fshatin Varosh të Ferizajt në orët e para të ditës së sotme.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe njësiti i zjarrfikësve.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress