Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:44

​Pejë, vjehrri dhunon nusen

Pejë | 23/07/2019 12:08

Policia në Pejë ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 22:00 është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që pas një mosmarrëveshje në familje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e djalit të tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe së njëjtës i është ofruar ndihmë mjekësore.

Me dëshirën e saj, ajo më pas është kthyer në shtëpi te bashkëshorti i saj.

Ndërsa pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress