Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:31

​Një stallë e bagëtive digjet në Istog

Istog | 12/01/2018 10:34

Policia raporton se në fshatin Trubuhovc të Istogut një person ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e shtazëve ku i janë djegur 1500 balla (ushqim bagëtish).

Njësitë   përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar./KosovaPress/


 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress